Alysseum - Heřmánek

Vyprodáno

Heřmánkový 100% přírodní krém intenzivně vyživuje, regeneruje a chrání před bakteriálními vlivy. Zklidňuje, hydratuje, působí antibakteriálně. Zvyšuje pružnost a vláčnost bez sklonu k tvorbě oděrek a drobných jizev. Obsažené aktivní látky napomáhají udržovat přirozenou vlhkost a tím zpomalovat procesy stárnutí.

Složení

Heřmánek pravý - je v medicíně považován za jednu z nejléčivějších rostlin. Má protizánětlivé a dezinfekční účinky, uvolňuje křeče, je vhodným pomocníkem při léčení nemocí kůže a sliznic, zejména zánětů. Heřmánek je skvělé antiseptikum, urychluje proces hojení ran, popálenin a to i od slunce, brání tvorbě jizev. Hodí se pro ošetřování citlivé pleti, ale také pro pleť suchou, dokonce pro pleť aknotickou a kůži se zánětlivými stavy. Heřmánek se pro jeho zklidňující a hojivé účinky hodí i pro ošetření suché i mokvající dermatitidy či některé alergické projevy.

Pravý včelí vosk je přirozený produkt, který vzniká přestavbou medu a pylu v těle včely medonosné. Zjemňuje, zklidňuje, chrání a zvláčňuje každou kůži. Regeneruje ji a výborně chrání před ztrátou hydratace. Má antioxidační vlastnosti, je bohatý na vitamin A.

Nejkvalitnější olivový olej je pro své unikátní složení a vysoké množství mono-nenasycených mastných kyselin a vitamínů A, D, K, E vyhledávaný v léčitelství i rozličných přírodních výrobcích. Má výrazné detoxikační i antioxidační účinky. Podporuje regeneraci, hloubkově vyživuje. Je vhodný pro péči i o velmi suchou kůži, kterou zjemňuje a vyhlazuje.

Přírodní vitamín E vzniká separací z rostlinných olejů. Je to přírodní antioxidant, bojující proti působení volných radikálů, zabraňující předčasnému stárnutí (pigmentové skvrny, vrásky, ztráta pevnosti a pružnosti) a zpomalující šupinatění kůže. Prodlužuje životnost krémů.

Použití

Naneste malé množství krému, dobře rozetřete a nechte vstřebat. Podle potřeby použijte opakovaně.

Objem

50ml

Úschova

Skladujte na stinném chladném místě.

Trvanlivost

Spotřebujte do šesti měsíců od zakoupení.

Obaly

Krémy dodáváme v luxusních recyklovatelných skleněných kelímcích s dřevěným víčkem, které se dobře vyjímají na každé polici.

243,00 Kč
Please select variants first