Alysseum - Zázvor

Vyprodáno

Svěží zázvorový krém pro 100% přírodní péči a svěží, dobrou náladu. Dodává přirozenou vláčnost, obnovuje pružnost, zvyšuje pevnost, chrání před vnějšími vlivy.

Zázvor lékařský zažívá v poslední době velký rozvoj ve svém využití. Kvůli své svěží vůni si ho snadno zamilujete a už se ho nevzdáte. Považuje se již od dávných dob za afrodiziakum. Má antibakteriální a protizánětlivé účinky, podporuje prokrvení pokožky. Má výborné prohřívací účinky, uvolňuje napětí svalů a bolesti kloubů. Je vhodný k masážím proti celulitidě. Vzhledem ke svému antiseptickému působení bojuje také proti lupům.

Pravý včelí vosk je přirozený produkt, který vzniká přestavbou medu a pylu v těle včely medonosné. Zjemňuje, zklidňuje, chrání a zvláčňuje každou kůži. Regeneruje ji a výborně chrání před ztrátou hydratace. Má antioxidační vlastnosti, je bohatý na vitamin A.

Nejkvalitnější olivový olej je pro své unikátní složení a vysoké množství mono-nenasycených mastných kyselin a vitamínů A, D, K, E vyhledávaný v léčitelství i rozličných přírodních výrobcích. Má výrazné detoxikační i antioxidační účinky. Podporuje regeneraci, hloubkově vyživuje. Je vhodný pro péči i o velmi suchou kůži, kterou zjemňuje a vyhlazuje.

Přírodní vitamín E vzniká separací z rostlinných olejů. Je to přírodní antioxidant, bojující proti působení volných radikálů, zabraňující předčasnému stárnutí (pigmentové skvrny, vrásky, ztráta pevnosti a pružnosti) a zpomalující šupinatění kůže. Prodlužuje životnost krémů.

Použití

Naneste malé množství krému, dobře rozetřete a nechte vstřebat. Podle potřeby použijte opakovaně.

Objem

50ml

Úschova

Skladujte na stinném chladném místě.

Trvanlivost

Spotřebujte do šesti měsíců od zakoupení.

Obaly

Krémy dodáváme v luxusních recyklovatelných skleněných kelímcích s dřevěným víčkem, které se dobře vyjímají na každé polici.

186,00 Kč
Please select variants first