VYRÁBÍME 100% PŘÍRODNÍ KRÉMY

ALYSSEUM je rodinná firma. Naše krémy jsme původně vyvinuli a vyráběli pro naši vlastní potřebu. Nechtěli jsme používat běžně dostupné výrobky plné chemie a nesrozumitelných přísad. Věříme přírodě. Postupně jsme je začali vyrábět i pro naše příbuzné, sousedy a známé. Pak pro známé našich známých. Po letech vývoje, se získanými zkušenostmi a s podporou našich stávajících zákazníků jsme se rozhodli zpřístupnit naše krémy všem.

Krémy ALYSSEUM jsou čistě přírodní, netestované na zvířatech, dodávané v ekologických recyklovatelných obalech. Díky svému nekopromisnímu složení nacházejí univerzální uplatnění v různých oblastech. Protože neobsahují vodu, stačí nanést opravdu jen malé množství. Pečlivě kontrolujeme kvalitu surovin i výrobního postupu. Nenajdete v nich prostě žádné triky.

Společenská odpovědnost je součástí naší životní filozofie, hodnot i obchodní strategie. S ALYSSEUM pomáháte i Vy tam, kde je to nejvíce potřeba. 5% našeho ročního obratu věnujeme na pomoc lidem v domovech pokojného stáří, lidem se zdravotním postižením, matkám s dětmi v tísni, sociálně slabým rodinám a nevyléčitelně nemocným: www.charita.cz/podporte-nas/podpora-pomoci-v-cr/.